EgLeNdİrEn TeK SiTe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eglencenin En Güzel Yaşandığı Tek SiTe

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siteye Üye Olma

YazarMesaj
Saqopat

Saqopat

Kadın
İş/Hobiler : Elif'le ilgilenmek(kankim),Sago dinlemek,kitap okumak,acemi origami yapmak,günlük tutmak,cezaya diss
Lakap : Sagopat,Sago Hastası,Pasli Limon,Kolo Hastası,Sagocu Aslı,Sagokolik
Ruh hali : Siteye Üye Olma Asik10

Siteye Üye Olma Empty
MesajKonu: Siteye Üye Olma   Siteye Üye Olma I_icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 8:28 pm

http://eglendirenforum.eniyiforum.net sitesine üye olmak için;

1-Kayıt ol dedikten sonra çıkan sayfa (Yukarıdaki kuralları okudum ve kabul ediyorum) butonuna tıklandıktan sonra "Kayıt Ol"'a tıklanır.
Siteye Üye Olma Adszti9

2- Kayıt ekranı karşınıza gelecek

KULLANICI İSMİ : Sitede kullanmak istediğiniz isim (seçtiğiniz isim bir başka üye tarafından daha önce alınmışsa başka bir isim bulmak zorundasınız )

ŞİFRENİZ : Kullanacağınız şifreyi yazıyorsınız

MAİL ADRESİ : Size ulaşabileceğimiz mail adresini yazıyorsunuz.

"Gönder" tuşuna basıyorsunuz.
Siteye Üye Olma Adsz1xg9

3-"Yeni Şifrenizi Tekrar Giriniz" yerine biraz önce kullanacağınız şifreyi giriyorsunuz ve "Gönder" tuşuna basıyorsunuz.
Siteye Üye Olma Adsz2du6

4-Böyle dediği için;

Siteye Üye Olma Adsz4xd7

E-postanızı kontrol ediyorsunuz.Gelen Kutusu'nda yoksa Önemsizlere bakıyorsunuz.E-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktifleştiriyorsunuz
Siteye Üye Olma Adsz3ul7

Bütün bunları yaptım ve ben üye olamıyorum diyorsanız sorun almaya çalıştığınız üyelik ismidir (Bir başkası tarafından kullanılıyordur)

Eğlendiren Forum Yönetimi

Siteye Üye Olma
1 sayfadaki 1 sayfası